Rezultati natjecanja na kojima smo sudjelovali ...

Zagreb,18.05.2019.

 

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA B I C PROGRAM

Medalje su osvojile 

B program:

Gabrijela Kostenjak 2. mjesto

Ana Vukojević 2. mj.

 

C program:

Aurice 14. 1. mjesto

Aurice 2. 2. mjesto

Aurice 4. 1. mjesto

Aurice 16. 3. mjesto

Aurice 6. 3. mjesto

Čestitamo svim natjecateljicama !!!!!

ostale rezultate potražite na linku:

8ea22d03-3942-44cd-9fa6-faa0d58b2f2d (00

Zagreb,27.04.2019.

28. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO RH

Hana Kosanović              11. mjesto

Lana Bešić                         7. mjesto

Lua Cizel                           15. mjesto

Gea Bošnjak Vrh                7. mjesto

Barbara Šelendić                3. mjesto

Marta Mavračić                   4. mjesto

Lana Sambol                       3. mjesto

Laura Božić                          2. mjesto

Čestitamo!!!

Zagreb,13.04.2019.

28. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA A PROGRAM I

2. KOLO ZA C PROGRAM

Hana Kosanović       9. mjesto

Lana Bešić                7. mjesto

Lua Cizel                 11. mjesto

Gea Bošnjak Vrh     7. mjesto

Barbara Šelendić     2. mjesto

Marta Mavračić       3. mjesto

Lana Sambol           2 . mjesto

Laura Božić              1. mjesto

Aurice 14.                 1. mjesto

Aurice 1.                    7. mjesto

Aurice 11.                 1. mjesto

Aurice 2.                    3. mjesto

Aurice 15.                 9. mjesto

  

Aurice 4.                    1. mjesto

Aurice 8.                     2. mjesto

Aurice 5.                    3. mjesto

Aurice 16.                   5. mjesto

Aurice 6.                    1. mjesto

Aurice 7.                     2. mjesto

Aurice 12.                   5. mjesto

Čestitamo!!!

ART_0460.JPG
ART_2243.JPG

Pesaro,05.-07.04.2019.

Svjetski Kup Pesaro 2019.

Za reprezentaciju nastupale su dvije aurice Laura i Lana.

Rezultati:

Lana Sambol      68.AA 68.OBRUČ,69. LOPTA.67.ČUNJ,66. TRAKA

Laura Božić        67. AA,71. OBRUČ,52. LOPTA.61. ČUNJ,64. TRAKA

Čestitamo!!!

ART_6417.JPG

Zagreb,29.-31.03.2019.

Aura Cup   2019.

Rezultati:

A program

Nika Pfeifer              8. mjesto

Lua Cizel                 16.AA,13.15

Hana Kosanović     16.AA,11.18.

Lana Bešić               12.AA,12.11.

Gea Bošnjak Vrh    12.AA;15.15.13.12

Barbara Šelendić     9.AA, 3.10.10.6.FINALE

Lana Sambol          11. AA,11.10.16.13. FINALE

Laura Božić            14. AA,19.17.10.11.

Marta Mavračić       4. AA.4.2.

B program:

Eva Lovrić                 1. mjesto

Hana Gradečak       2.mjesto

Mia Mihaljević         3. mjesto

Nika Ivkov Komarov 3. mjesto

Lea Banić                  4. mjesto

Gabriela Kostenjak 10. mjesto

Nea Senzen              18. mjesto

Klara Čujić Kuzmanović  23. mjesto

Korina Janković            22. mjesto

Una Pađen                   16. mjesto

Lana Papić                    18. mjesto

Dora Šipek                   10. mjesto

Tara Petrač                   12. mjesto

Eva Tambača               13. mjesto

Enea Bašić                   14. mjesto

Ana Bojanić Dujmović  2.mjesto 3.mjesto 4 AA

Nina Kosanović             9. AA,6.8.

Tea Janječić                    10. mjesto

Ela Gavrilović                 11. mjesto

Paola Kostenjak             14. mjesto

Iva Drakulić                       1.AA,1.2.

Nika Grčić                        6. mjesto

Vendi Vidaković            14. AA,16.9.

Karla Kurpez                   15.AA,12.18.

Ana Vukojević                 4. AA. 5. 3. mjesto

C program 

Aurice 14.           1. mjesto

Aurice 1.              2. mjesto

Aurice 11.            1. mjesto

Aurice 2.               4. mjesto

Aurice 15.            5. mjesto

Aurice 3.              6. mjesto

Aurice 4.              1. mjesto

Aurice 8.              2. mjesto

Aurice 5.              3. mjesto

Aurice 16.            4. mjesto

Aurice 6.                1. mjesto

Aurice 7.                2. mjesto

Aurice 12.             4. mjesto

Aurice 9.               3. mjesto

Čestitamo!!!

ART_1741.JPG
ART_7164.JPG

Zagreb,16.-17.03.2019.

Leda Cup 2019

Rezultati:

Lua Cizel          5. mjesto,1. obruč,4.6.

Tara Petrač      3. mjesto

 Gea Bošnjak Vrh         3.vijača4. čunjevi 2. traka VIŠEBOJ 5.

Ana Bojanić Dujmović    6. 3. mjesto obruč

Aurice 6.            4. MJESTO

Aurice 7.            1 . MJESTO

Čestitamo!!!

54395435_2339747152742828_59484065682476

Ljubljana,08-10.03.2019.

Dream Tim Cup 2019

Rezultati:

Nika Pfeifer          8. mjesto

Tara Petrač         13. mjesto

Iva Drakulić           1. mjesto

Ana Vukojević       1. mjesto

Lana Bešić           11. mjesto

Hana Kosanović  19. mjesto

Lua Cizel               21.mjesto

FIG turnir

Barbara Šelendić   6. mjesto finale, 7. mjesto AA

Lana Sambol          9. mjesto

Gea Bošnjak Vrh   11. mjesto

Laura Božić           10. mjesto

Čestitamo!!!

Zagreb,02.03.2019.

1. kolo C program

Rezultati:

Aurice 1.2. mjesto

Aurice 4.2. mjesto

Aurice 6.1. mjesto

Aurice 7.5. mjesto

Čestitamo!!!

Ljubljana,01.12.2018.

XXIX NEW YEAR CUP MOSTE 2018. - FIG COMPETITION & MINI CVETKA 2018.

Rezultati:

Lua Cizel                   5. mjesto obruč,7. lopta

Hana Kosanović      3. mjesto vijača,7. obruč

Barbara Šelendić     6. mjesto, FIG finale svi rekviziti

Nika Pfeifer              4. mjesto

Čestitamo!!!

Beograd,17.11.2018.

Trofej Beograda 2018.

Rezultati:

Lua Cizel                    5. bez,1. obruč i 2. AA

Iva Drakulić               6. lopta,5. čunj i 9. AA

Hana Kosanović       3. vijača,5. obruč i 8. AA

Barbara Šelendić      5. lopta, 2. čunj i 6.AA

Marta Mavračić         5. obruč, 10. čunj i 11. AA

Gea Bošnjak Vrh        3. obruč,5. lopta i 9. AA

Čestitamo!!!

Osijek,20.-21.10.2018.

Rondo Kup 2018.

Rezultati:

Lua Cizel                            3. višeboj,2. obruč

Nika Pfeifer                       1. vijača.3. bez

Ana Bojanić Dujmović     1. lopta,3. bez

Iva Drakulić                       10. višeboj,4. lopta,5. čunj

Barbara Šelendić               1. višeboj,1.obruč,1. čunj,1. traka

Marta Mavračić                  1. vijača,4. obruč,7. cunj, 7. višeboj

Gea Bošnjak Vrh               4. traka,7. lopta i 9. čunj,11. višeboj

Čestitamo!!!

Pula,13.10.2018.

27. Pojedinačno i ekipno RH za A program, Pula

Rezultati:

mlađe kadetkinje:

Lua Cizel    19. bez,3. vijača,5. obruč 5. lopta 6,čunj 3.
Nika Pfeifer    bez 16.vijača 8.
Ana Bojanić Dujmović    obruč 11. lopta 5.

ekipa ml. kadetkinje    4.

kadetkinje:
Iva Drakulić    vijača 13., obruč 17.,lopta 6., čunj 11.
Hana Kosanović    vijača 6. obruč 6. lopta 6. čunj 5.

ekipa kadetkinja    4. mjesto

juniorke:
Barbara Šelendić    obruč 2., traka 2. čunj 2. mjesto
Marta Mavračić    vijača 4. obruč 4. lopta 10,čunj 7, traka 7.
Gea Bošnjak Vrh    obruč 6.lopta 13.čunj 8. traka 6. mjesto

ekipa juniorke    2.

seniorke:
Sunčica Lozić    obruč 2.,lopta 3.,čunj 2. i traka 2.

 

EKIPNO KLUPSKO 1. MJESTO

Čestitamo!!!!

53373597_2329667010417509_22021419043200
52929862_2318003894917154_27718487002914
47175948_2175644972486381_40482921543662
44464886_2111256972258515_69908382653433
46510598_2157284154322463_37275657077606
44025520_2102153419835537_63822006059008

27. PEP GRADA ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI

Zagreb,06.10.2018.

27. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Zagreba za A program.

Rezultati:

mlađe kadetkinje

Lua Cizel  bez rekvizita 6.vijača 2.,obruč 6. lopta 1.  i čunjevi 4. mjesto

Nika Pfeifer  bez rekvizita 5. i vijača 6. mjesto

Ana Bojanić Dujmović  obruč 7. i lopta 6. mjesto

ekipno 2. mjesto

 

kadetkinje

Iva Drakulić   vijača 7.,obruč 7., lopta 7., čunjevi 8.

Hana Kosanović vijača 2., obruč 2., lopta 4., čunjevi 4.

ekipno 2. mjesto

juniorke

Barbara Šelendić obruč 1., čunjevi 2., traka 5.

Marta Mavračič vijača 2., obruč 8., lopta 7.čunjevi 6., traka 6.

Gea Bošnjak Vrh obruč 3., lopta 5., čunjevi 7., traka 1.

ekipa juniorke 3. mjesto

 

seniorka

Sunčica Lozić  obruč 2. lopta 2. čunjevi 2. traka 1.

EKIPNO KLUPSKO 1. MJESTO

Čestitamo!!!!

Pirueta Cup, 15.-16.06.2018. Virovitica

Virovitica,15.-16.06.2018.

Za zadnje natjecanje u ovom dijelu sezone učestovali smo na MT Pirueta Cup 2018 u Virovitici.

Aurice su ostvarile ove rezultate:

Ana Bojanić Dujmović       7. mjesto
Janječić Tea                          8. mjesto
Ela Gavrilović                       3. mjesto
Eva Tambača                      13. mjesto
Dora Šipek                          15. mjesto
Nika Pfeifer                           1. mjesto
Gabrijela Kostenjak             4. mjesto
Lorena Deisinger               11. mjesto
Ana Vukojević                       2. mjesto

Čestitamooo!

Završnica kupa RH za B program, 09.06.2018. Poreč

Poreč,09.06.2018.

Na Završnici kupa za B program ostvarili smo slijedeće rezultate:

Ana Gašparinac            6. mjesto
Gabriela Kostenjak    16.mjesto
Nika Pfeifer                   3. mjesto
Nina Kosanović             4. mjesto
Ana Bojanić Dujmović    7. mjesto
Tea Janječić                   14. mjesto
Iva Drakulić                   13. mjesto
Ana Vukojević                  6. mjesto

Čestitamooo!
 

IMG_1272.JPG

Revija ritmika plus 2018, Novi Sad, 03.06.2018.

Novi Sad,03.06.2018.

Grupne vježbe C programa su bile na natjecanju u Novom Sadu i ostvarile ove rezultate:

Aurice 7    3. mjesto
Aurice 5    2. mjesto
Aurice 6    3. mjesto
Aurice 4    5. mjesto

Čestitamooo!

34.Europsko prvenstvo u ritmičkoj gimnastici, Guadalajara, Španjolska

Gudalajara,03.-06.06.2018.

Na Evropskom prvenstvu za juniorke po prvi puta je naš klub imao predstavnicu. To je bila Lana Sambol. Kao trener reprezentacije s njom je išla Nika Crevatini.

Od 80. natjecateljica Lana je osvojila u vježbi s obručem 55. mjesto, lopta 46. čunjevi 54. i traka 56. mjesto

Čestitamo!!!!

http://www.ueg.org/en/event/results.html?id=183

38.Svibanjski turnir, Zagreb

Zagreb,25.05.2018.

za C program nastupale su i osvojile:

Aurice 5.             5. mjesto

Aurice 11.           1.mjesto

Aurice 12.           7. mjesto

 

Čestitamo!!!!

Regija sjever kvalifikacije za B program

Zagreb,19.05.2018.

Nika Pfeifer                        6. mjesto

Ana Gašparinac              10. mjesto

Gabrijela Kostenjak          9. mjesto

Ana Bojanić Dujmović       5. mjesto

Nina Kosanović                  3. mjesto

Tea Janječić                         8. mjesto

Iva Drakulić                         9. mjesto

Ana Vukojević                       4. mjesto

Sve cure su se kvalificirale za Završnicu kupa za B program

 

Čestitamo!!!!

FIG Luxemburg Trophy 2018

Luxembourg ,18.-20.05.2018.

Za CRO reprezentaciju nastupale su članice našeg kluba Lana Sambol, juniorka i Sunčica Lozić kao seniorka.

Lana je osvojila 8. mjesto dok je Sunčica osvojila 9. 

 

Čestitamo!!!!

27. prvenstvo grada Zagreba za B i C program

Održano je 12.05.2018. u XV. gimnaziji u Zagrebu.

Rezultati B programa:

Iva Drakulić                    12. mjesto

Nina Kosanović               2. mjesto

Ana Bojanić Dujmović    3. mjesto

Janječić Tea                      7. mjesto

Ela Gavrilović                   9. mjesto

Eva Tambača                  11. mjesto

Dora Šipek                      12. mjesto

Enea Bašić                      16. mjesto

Nika Pfeifer                      1. mjesto

Ana Gašparinac               4. mjesto

Gabrijela Kostenjak         9. mjesto

Lorena Deisinger            23. mjesto

REZULTATI C PROGRAM

Aurice 1.          2. mjesto

Aurice 2.          4. mjesto

Aurice 8.          3. mjesto

Aurice 7.          1. mjesto

Aurice 4.           3. mjesto

Aurice 1.          15. mjesto

Aurice 6.            1. mjesto

Aurice 10.          5. mjesto

Aurice 13.          7. mjesto

Aurice 12.       10. mjesto

Aurice 9.          11. mjesto

FIG turniru “Souvenir Veronique de Kristoffy”, Corbeil-Essonnes, Francuska od 04. do 06.05.2018

Corbeil, Francuska 04.-06.05.2018.

Za CRO reprezentaciju nastupale su članice našeg kluba Lana Sambol, juniorka i Sunčica Lozić kao seniorka.

Trener reprezentacije je bila trenerica Nika Crevatini

Lana je u konkurenciji 36 gimnastičarki osvojila 23. mjesto dok je Sunčica osvojila 15. mjesto i dobila visoku ocjenu u vježbi s obručem 14.450 i bila prva rezerva za finale.

 

Čestitamo!!!!

PRIJATELJSKI TURNIR U C PROGRAMU

Održano je 29.04.2018. u XV. gimnaziji

Aurice   2.    3. mjesto
Aurice   4 .   3. mjesto
Aurice 13.    7. mjesto
Aurice   9.    8. mjesto
Aurice   .6    3. mjesto
Aurice  10.    9. mjesto
Aurice    7.    1. mjesto 

 

Čestitamo!!!!

27. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO RH u RG A PROGRAM

27. VIŠEBOJSKO RH u RG A PROGRAM

Održano je 21.04.2018. u XV. gimnaziji .

Lua Cizel u mlađim kadetkinjama je osvojila 5. mjesto

Hana Kosanović u kadetkinjama je osvojila 8. mjesto

Marta Mavračić u juniorkama je osvojila 6. mjesto

Gea Bošnjak Vrh u juniorkama je osvojila 4. mjesto

Lana Sambol  u juniorkama je osvojila     2. mjesto

 

Čestitamo!!!!

27. VIŠEBOJSKO  PRVENSTVO GRADA ZAGREBA A PROGRAM

27. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA  A PROGRAM

Održano je 12.04.2018. u XV. gimnaziji u organizaciji našeg kluba.

Lua Cizel u mlađim kadetkinjama je osvojila 2. mjesto

Hana Kosanović u kadetkinjama je osvojila 3. mjesto

Lana Sambol 1. mjesto u juniorkama

Marta Mavračić 3. mjesto

Gea Bošnjak Vrh 7. mjesto

Čestitamo!!!!

19. Challenge Tornament Šiška, Ljubljana

11.11.-12.11.2017.

Na FIG turniru u Ljubljani za CRO je nastupila Sunčica Lozić i od 32. natjecateljice zauzela 11. mjesto u višeboju (10. mjesto obruč, 4. mjesto lopta, 18. mjesto čunjevi i 9. mjesto traka.) Izborila je dva finala sa loptom ( 5. mjesto) i trakom (8. mjesto).

Na MT Šiška nastupale su još Hana Kosanović i Gea Bošnjak Vrh

Hana Kosanović         5. mjesto bez  i 2. mjesto vijača

Gea Bošnjak Vrh         2. mjesto obruč,5. mjesto čunjevi i 3. mjesto traka

Čestitamo curama, trenericama i sutkinji!!!!!

 

XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 - FIG COMPETITION & MINI CVETKA 2017

Na FIG turniru u Ljubljani za CRO je nastupila Sunčica Lozić i od 19. natjecateljice zauzela 3. mjesto u višeboju . Izborila je ćetiri finala sa obručem  1. mjesto loptom 5. mjesto, čunjevima 7. mjesot i sa trakom 3. mjesto.

Na MT Mini Cvetka nastupale su i Aurice; 

Hana Kosanović   4. mjesto bez rekvizita i 1. mjesto vijača

Gea Bošnjak Vrh  2. mjesto obruč, 4. čunjevi

Ana Gašparinac   1. mjesto

Nika Pfeifer           2. mjesto

Nina Kosanović    4. mjesto

Lua Cizel               7. mjesto

Iva Drakulić          5. mjesto

Čestitamo sutkinji Luciji, trenerici Niki i curamai!!!!!

 

TORNEO INTERNACIONAL DE GIMNASIA RÍTMICA “IV MEMORIAL ANGEL FERNÁNDEZ CORDOBA” CIUDAD DE LEÓN - ESPAÑA

U daleku Španjolsku, grad Leon na međunarodni turnir su otišle trenerica Nika i juniorka Sunčica Lozić.

Sunčica je izborila sva tri : sa obručem je osvojila 6. mjesto, lopta 7. mjesto i čunjevi 8. mjesto.

Više o turniru možete pronaći ovdje.

https://www.facebook.com/galahomenajeCarolinaRodriguez/

Čestitke:)

Brno Grand prix- Tart cup i 

20.Happy Cup 2017, FIG

Na ova dva velika turnira Sunčica Lozić je u pratnji trenerice Nike Crevatini predstavljala Hrvatsku.

U konkurenciji od 60 natjecateljica u Brno je ostvaren ovaj rezultata:

23. mjesto višeboj,17 lopta,20. obruč,19. traka,

Dok je u Ghentu od 50 natjecateljica u višeboju  zauzela  19. mjesto.

 

26. PEPH  14.10.2017.
Tart Cup-Grand Prix Brno 20.-21.10.2017.

Sunčica Lozić sa trenericom Nikom Crevatini je predstavljala Hrvatsku na Tart Cupu u Brno pri Grand Prixu Brno od 19.-22.10.2017.

U konkurenciji 36 gimnastičarki osvojila je 23. mjesto u višeboju,17. lopta,20. obruč,19. traka, 15.mjesto obruč. Čestitamo:)

 

Rondo Kup, Osijek 21.-22.10.2017.

I ove godine smo bili u Osijeku na Rondo Kupu i vratili se doma sa 11 medalja:

Hana Kosanović         1. mjesto bez  i 2. mjesto vijača

Marta Mavračić          1. mjesto vijača,4. obruč,14. lopta i 8. višeboj 

Lana Sambol              1. mjesto lopta, 11. obruč

Iva Drakulić                 1. bez,1. obruč i 1. višeboj

Lua Cizel                      1. bez,1. obruč i 1. višeboj

Ana Gašparinec          2. mjesto bez

Čestitamo curama, trenericama i sutkinji!!!!!

 

14.10. 2017. subota, u Osijeku je održano pojedinačno i ekipno prvenstvo u ritmičkoj gimnastici RH.

Naša juniorska ekipa u sastavu Sunčica Lozić, Lana Sambol i Gea Bošnjak Vrh je osvojila 1. mjesto.

Kategorija mlađe kadetkinje:

   Hana Kosanović    5. mjesto bez rekvizita i 4. mjesto vijača       

 

Kategorija juniorke:       

   Sunčica Lozić       2. mjesto obruč,3. lopta, 2. mjesto čunjevi i 2. mjesto traka

   Lana Sambol       2. mjesto lopta i 7. obruč  

   Gea Bošnjak Vrh 5. mjesto obruč, 6. lopta,7. čunjevi,6. traka

  Marta Mavračić     8. mjesto obruč i 5. mjesto vijača

             

Čestitamo :)

 

PEP grada Zagreba, 7.10.2017.

07.10. 2017. subota, u Zagrebu je održano pojedinačno i ekipno prvenstvo grada Zagreba.

A program:

Hana Kosanović           

kategorija juniorke

Gea Bošnjak Vrh           

Sunčica Lozić                  

Marta Mavračić              

Lana Sambol                  

Čestitamo :)

GK AURA Ekipa Junioke - EKIPNI PRVACI GRADA ZAGREBA

 

1. mjesto bez rekvizita i 5. mjesto vijača

3. mjesto obruč, 9. lopta, 5. čunjevi, 3. traka

4. mjesto obruč, 1.  lopta, 3. čunjevi, 1. traka

4. mjesto vijača, 6. obruč, 7. lopta, 5. traka

2. mjesto obruč i 2. mjesto lopta

MT Sirena Zadar, 30.09.2017.

01.10. 2017. nedjelja, u Zadru je održan međunarodni turnir  na kojem su aurice   ostvarile slijedeće rezultate:

A program:

Hana Kosanović              2. mjesto višeboj

kategorija juniorke

Gea Bošnjak Vrh           14. mjesto višeboj

Sunčica Lozić                   2. mjesto višeboj 

Marta Mavračić              11. mjesto višeboj

Čestitamo :)

 

MT A.S. Udinese, Udine 24.09.2017.

24.09. 2017. subota, u Udinama je održan međunarodni turnir  na kojem su aurice   ostvarile slijedeće rezultate:

A program:

kategorija juniorke

Gea Bošnjak Vrh           3. mjesto višeboj,3. obruč i 2. čunjevi

Sunčica Lozić                4. mjesto višeboj, 1. obruč i 3 lopta

Marta Mavračić            5. mjesto višeboj, 3. obruč i 2. lopta

Čestitamo :)

 

18. MT Maribor, 17.06.2017

17.06. 2017. subota, u Mariboru  je održan 18. MT Maribor,  na kojem su aurice   ostvarile slijedeće rezultate:

B program:

Ana Gašparinac           1. mjesto

Nika Pfeifer                  1. mjesto

Larissa Hruškar            4. mjesto

Ana Vukojević               1. mjesto juniorke

A program:

Barbara Šelendić          5. mjesto višeboj, 4. mjesto obruč i 1. mjesto čunjevi

Gea Bošnjak Vrh           2. mjesto višeboj,3. obruč i 1. lopta

Lana Sambol                 3. mjesto višeboj, 4. obruč i 4 lopta

Marta Mavračić             2. mjesto višeboj, 2. obruč i 1. lopta

Čestitamo :)

 To je ujedno bio i posljednji turnir u ovom dijelu sezone.

13. MT Šiška, Ljublj​ana. 10.06.2017

10.06. 2017. subota, u Ljubljani  je održan 13. MT Šiška, Ljubljana na kojem su aurice   ostvarile slijedeće rezultate:

 

B program:

Ana Gašparinac           6. mjesto

Nika Pfeifer                  4. mjesto

Larissa Hruškar           14. mjesto

Iva Drakulić                  2. mjesto 

Lua Cizel                        6. mjesto

Ana Vukojević               1. mjesto juniorke

A program:

Barbara Šelendić         1. mjesto višeboj, 1. mjesto obruč i 2. mjesto čunjevi

Gea Bošnjak Vrh          6. mjesto višeboj,7. obruč i 2. lopta

Lana Sambol                 3. mjesto višeboj, 2. obruč i 6 lopta

Marta Mavračić             5. mjesto višeboj, 3. obruč i 5. lopta

Čestitamo :)

Završnica kupa hrvatske za B program 

03.06. 2017. subota, u Šibeniku  je održana Završnica kupa RH za B program na kojem su aurice   ostvarile slijedeće rezultate:

 

B program:

Ana Gašparinac          9. mj kategorija MINI

Nika Pfeifer                19. mj kategorija MINI

Iva Drakulić                3. mjesto kategorija mlađe kadetkinje

Lua Cizel                     14. mj mlađe kadetkinje

Ana Vukojeić                 4. mjesto juniorke

Eva Razum                     3. mj kategorija seniorke

Čestitamo :)

2. kolo regije sjever za B program 

20.05. 2017. subota, u Zagrebu je održano 2. kolo regije sjever za B program na kojem su aurice   ostvarile slijedeće rezultate:

 

B program:

Ana Gašparinac         8. mj kategorija MINI

Nika Pfeifer                 6. mj kategorija MINI

Larissa Hruškar        11. mj kategorija MINI

Lua Cizel                      4. mj mlađe kadetkinje

Ana Vukojeić               1. mjesto juniorke

Eva Razum                  6. mj kategorija seniorke

Na završnicu kupa su se plasirale Ana G., Larissa, Nika, Lua, Iva, Ana V. i Eva koje će se održati 3.6. u Šibeniku.

Čestitamo :)

Prvenstvo grada Zagreba za B i C program

13.05. 2017. subota, u organizaciji ZGS-a održano je prvenstvo grada Zagreba za B i C program.

B program:

Ana Gašparinac        15. mj kategorija MINI

Nika Pfeifer                5. mj kategorija MINI

Larissa Hruškar        10. mj kategorija MINI

Iva Drakulić                4. mj mlađe kadetkinje

Eva Razum                  3. mj kategorija seniorke

 

C program

5. mjesto Aurice 2.

Ana Bojanić Dujmović,  Tea Janječić, Ela Gavrilović , Eva Tambača i Dora Šipek

 

1. mjesto Aurice 4.

Karla Tesar, Iva Bistrović,Lara Jarki, Lana Janječić, Laura Deisinger

 

6. mjesto Aurice 5.

Lana Krajačić, Bruna Čižmešija,  Karla Čižmešija. Eva Žužić i Sara Petrić

 

2. mjesto Aurice 6.

Siena Gančev,Zara Zulfarkapašić,Lucija Rogić,Laura Cizel,Lena Cizel

 

8. mjesto Aurice 3.

Sara Čermak, Sara Stanišić, Vanja Cizel i Paola Kostenjak

 

2. mjesto Aurice 7.

Gizel Novak,Ana Vukojević,Lara Rajković, Letizia Daske

 

Čestitke auricama, trenericama i sutkinjama.

XII. Pecs Cup, Mađarska

06.05. 2017. subota, u Pečuhu je održan MT na kojem su aurice A programa ostvarile slijedeće rezultate:

 

Nola Pavić                  5. mjesto  višeboj,5. mjesto obruč i 3. mjesto lopta

Lana Sambol              1. mjesto višeboj,1.  traka,2.  obruč i 1.  lopta

Barbara Šelendić       3. mjesto višeboj, 5. obruč,2. lopta i 3. čunjevi

Marta Mavračić          2. mjesto višeboj, 1,obruč,2.lopta i 1. čunjevi 

Gea Bošnjak Vrh        7. mjesto višeboj, 6 obruč,1. traka i  5. lopta

Čestitamo :)

26. višebojsko prvenstvo RH, Zagreb

29.04. subota, u organizaciji HGS-a održano je

26.višebojsko prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici

Aurice su ostvarile slijedeće rezultate:

Nola Pavić                 3. mjesto 

Lana Sambol               5. mjesto

Barbara Šelendić       4. mjesto

Marta Mavračić        12. mjesto 

Gea Bošnjak Vrh      11. mjesto

Čestitamo natjecateljicama,sutkinjama i trenericama!!!!

1. kolo regije sjever za B program i
26. višebojsko prvenstvo grada Zagreba

22.04. subota, u organizaciji HGS-a održano je regionalno natjecanje 1. kola za regiju sjever .

Učestvovalo je 5 klubova-10 prvoplasiranih natjecateljica po kategorijama odlaze na Završnicu kupa 3.6.2017.

 

 

 

Aurice su ostvarile slijedeće rezultate:

B program:

Ana Gašparinac      10. mj kategorija MINI

Nika Pfeifer                5. mj kategorija MINI

Larissa Hruškar         8. mj kategorija MINI

Iva Drakulić                1. mj mlađe kadetkinje

Eva Razum                 2. mj kategorija seniorke

Istog dana je održano i VIŠEBOJSKO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA A PROGRAM

A program:

Nola Pavić                 2. mjesto 

Lana Sambol            3. mjesto

Barbara Šelendić     1. mjesto

Marta Mavračić        8. mjesto 

Gea Bošnjak Vrh      6. mjesto

Čestitamo !!!!

Aura Cup Zagreb 2017.

8. i 9. 04. u organizaciji našeg kluba održan je MT Aura Cup 2017 u SC Lučko.

Učestvovalo je 216 natjecateljica iz 21 zemalja i 45 klubova sa 4 kontinenta.

Aurice su ostvarile slijedeće rezultate:

B program:

Ana Gašparinac         1. mjesto Girls 2011.

Nika Pfeifer                1. mjesto Girls 2010.

Larissa Hruškar         9. mjesto Girls 2009.

Lua Cizel                      6. mjesto Girls 2008.

Iva Drakulić                 2. mjesto Girls 2007.

Ana Vukojević             5. mjesto juniors

Eva Razum                  1. mjesto obruč, 2. mjesto po izboru i 2. mjesto višebo

                                       u kategoriji  seniorke

A program:

Nola Pavić             2. mjesto višeboj. 1. mjesto bez rekvizita i 4. mjesto obruč

Karla Kurpez         9. mjesto višeboj, 7. mjesto vijača i 10. mjesto obruč

Lana Sambol         8. mjesto višeboj,6. mjesto traka,9. mjesto obruč, 6. mjesto lopta,

                                9. mjesto čunjevi

Barbara Šelendić 9. mjesto višeboj, 8. mjesto traka, 6. mjesto obruč,11. mjesto lopta

                                 8. mjesto čunjevi

Marta Mavračić    10- mjesto višeboj 10. mjesto traka, 10. mjesto obruč,

                                 10. mjesto lopta, 10. mjesto čunjevi

Gea Bošnjak Vrh  22. mjesto kvalifikacije, 19. mjesto obruč, 22. mjesto lopta

2. kolo C programa, Zagreb
2. kolo C programa, Zagreb

01.04. 2017.  održano je 2. kolo C programa

na kojem su učestvovali  svi zagrebački klubovi.

GK Aura je ostvarila slijedeće rezultate:

 

5. mjesto Aurice 2.

Ana Bojanić Dujmović,  Tea Janječić, Ela Gavrilović , Eva Tambača i Dora Šipek

 

1. mjesto Aurice 4.

Karla Tesar, Iva Bistrović,Lara Jarki, Lana Janječić, Laura Deisinger

 

2. mjesto Aurice 5.

Lana Krajačić, Bruna Čižmešija,  Karla Čižmešija. Eva Žužić i Sara Petrić

 

6. mjesto Aurice 6.

Siena Gančev,Zara Zulfarkapašić,Lucija Rogić,Laura Cizel,Lena Cizel

 

4. mjesto Aurice 3.

Sara Čermak, Sara Stanišić, Vanja Cizel i Paola Kostenjak

 

3. mjesto Aurice 7.

Gizel Novak,Ana Vukojević,Lara Rajković, Letizia Daske

Čestitke auricama, trenericama i sutkinjama.

1. kolo C programa, Zagreb

18.03. 2017. u Boćarskom domu je održano 1. kolo C programa

na kojem su učestvovali  svi zagrebački klubovi.

GK Aura je ostvarila slijedeće rezultate:

Aurice 2.

Ana Bojanić Dujmović,  Tea Janječić, Ela Gavrilović , Eva Tambača i Dora Šipek

1. mjestoAurice 4.

Karla Tesar, Iva Bistrović,Lara Jarki, Lana Janječić, Laura Deisinger

2. mjestoAurice 5.

Lana Krajačić, Bruna Čižmešija,  Karla Čižmešija. Eva Žužić i Sara Petrić

2. mjestoAurice 6.

Siena Gančev,Zara Zulfarkapašić,Lucija Rogić,Laura Cizel,Lena Cizel

1. mjestoAurice 7.

Gizel Novak,Ana Vukojević,Lara Rajković, Letizia Daske

1. mjesto

 

Čestitke auricama, trenericama i sutkinjama.

Tavasz Kup 2017., Budimpešta

Ovog vikenda GK Aura je bio na međunarodnom turniru Tavasz Kupa 2017 u Budimpešti. U  kategoriji 2004 god.nastupile su Barbara Šelendić i Gea Bošnjak Vrh.  Barbara je u višeboju osvojila 3. mjesto ( obruč 1. mjesto  i čunjevi 5. mjesto ), dok je u finalu s trakom došla četvrta .

 

Gea je osvojila  5. mjesto u višeboju ( (2. mjesto lopta  i 6. mjesto čunjevi ) u finalu je osvojila 2. mjesto sa trakom

U kategoriji 2003. Lana Sambol je osvojila 1. mjesto u višeboju (lopta 1. mjesto  i traka 2. mjesto ), a u finalu sa čunjevima Lana  je osvojila 4. mjesto.

XXVII. New Year Cup Moste

I za kraj ove sezone vratili smo se iz Ljubljane  sa XXVII. New Year Cup Moste sa Isabellinim zlatom u obruču, Evinim srebrom u obruču, katarininim srebrom u obruču i sa dva srebra od grupne vježbe.Iva je osvojila 5. mjesto u vježbi bez rekvizita.

Što reći nego čestittamoooooooooooooo!!!!!!

12. Prvenstvo Zagreba u ritmičkoj gimnastici za grupne vježbe

27.12.2016.  na 12. PRVENSTVU HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI - GRUPNE VJEŽBE u kategoriji juniorki grupna vježba Footloose je osvojila 2. mjesto.

 

Čestitke !!!!!

12. Prvenstvo Zagreba u ritmičkoj gimnastici za grupne vježbe

12. Prvenstvo  Zagreba u ritmičkoj gimnastici za grupne vježbe održano je u nedjelju 13.11.2016. u XV. Gimnaziji u MIOC-u u organizaciji ZGS-a.

 

Naš footloose je osvojio 2. mjesto u kategoriji juniorki.

 

Čestitke :)

Trofej Beograda 2016, 13.11.2016. Beograd

Tri medalje za Karlu iz Beograda u konkurenciji 31 gimnastičarke:1. mjesto vijaca, 3. mjesto bez i 3. mjesto višeboj

Barbara je u kategoriji 29 kadetkinja osvojila 1. mjesto obruč, 3. mjesto višeboj i 4. mjesto čunjevi;

Lana juniorska kategorija 6. mjesto čunjevi, 11. mjesto lopta i 12. mjesto višeboj.

 

Čestitke auricama;)

 XI. Pecs međunarodni turnir

 XI. Pecs međunarodni turnir održan u Mađarskoj, 6.11.2016.  donio  nam je zlato za naš "footloose" , grupnu vježbu sa loptama. Aurice Marte, Lane,Leone, Gea, Barbara i Vendi sa trenericom Nikom su zaslužne za to.

 

Čestitamooo!!!!

Drugog vikenda za redom smo bile u Osijeku. Ovog puta na Rondo Kupu.

Aurice su ostvarile slijedeće rezultate:

Karla Kurpez 2006 A,  1. mjesto vijača, 2. mjesto bez rekvizita, 5. mjesto višeboj

 

B program

Lua Cizel 2008. god.             4. mjesto bez rekvizita

Iva Drakulić 2007.                 5. mjesto višeboj, 5. mjesto bez rekvizita, 4. mjesto obruč

Isabella Garić 2006. god      4. mjesto višeboj, 5. mjesto bez rekvizita, 4. mjesto obruč

Katarina Garić                       8. mjesto višeboj, 5. mjesto obruč, 7. mjesto lopta

Vendi Vidaković                     9. mjesto višeboj, dijeli 6. mjesto u obruču i 5. mjesto lopta

 

Čestitamo!!!!

IMG_9010
IMG_9010
IMG_9006
IMG_9006
IMG_9009
IMG_9009
IMG_8997
IMG_8997
IMG_8994
IMG_8994
IMG_9013
IMG_9013
IMG_9036
IMG_9036
IMG_9026
IMG_9026
IMG_9030
IMG_9030
Rondo Kup 2016, Osijek, 22.10.2016.

Vratili smo se iz Osijeka sa 25.pojedinačnog i ekipnog  državnog prvenstva sa ovim rezultatima:

 

Mlađe kadetkinje: Karla Kurpez 4. mjesto bez rekvizita, 6. mjesto obruč, 13. mjesto vijača i 14. mjesto

 

2. mjesto ekipno na državnom prvenstvu za kadetkinje Geu i Barbaru.
 

Barbara Šelendić 2. mjesto vijaca, obruc i lorta.3. mjesto čunjevi :)
Gea Bošnjak Vrh 10. mjesto vijača,11. mjesto lopta, 7. mjesto obruč i 10. mjesto čunjevi 

 

2.ekipno mjesto za juniorsku ekipu na državnom prvenstvu: Martu, Lanu i Leonu. 

DOŠAO JE ISPRAVAK REZULTATA GDJE JE NAŠA JUNIORSKA EKIPA OSVOJILA 1. MJESTO!!!!!! DOŠLO JE DO POGREŠKE KOD OBRADE REZULTATA I HGS SE ISPRIČAVA.

 

3. mjesto Marta Mavračić vijača i 3. mjesto Lana lopta. :) :)
Lana Sambol 4. mjesto vijača, 4. mjesto čunjevi i 4. mjesto obruč
Marta Mavračić 9. mjesto lopta,6. mjesto obruč i 5. mjesto čunjevi

Leona Nikolić 10. mjesto lopta, 9. mjesto obruč i 9. mjesto čunjevi.

 

Ukupno 6 medalja i dva pehara.

Čestititke auricama i trenerici.:)))

Osijek 25. pojedinačno i ekipno državno natjecanje
DSC04576
DSC04576
DSC04545 (1)
DSC04545 (1)
IMG_0563_edited
IMG_0563_edited
IMG_9094
IMG_9094
DSC04546
DSC04546
DSC04579
DSC04579
IMG_9105
IMG_9105
IMG_9113
IMG_9113
14700796_1126693287414657_4965957638295580667_o
14700796_1126693287414657_4965957638295580667_o

25.POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA za A program 

09.10.2016. održano je 25. Pojedinačno i ekipno prvenstvo grada Zagreba za A program gdje smo ostvarili slijedeće rezultate:

 

 2. mjesto ekipno mladje kadetkinje Nola i Karla

1. mjesto Nola bez rekvizita i 2. mjesto lopta 

1. mjesto ekipno kadetkinje Barbara i Gea 4. (Četiri) zlata Barbara 

1. mjesto ekipno juniorke 2.mjesto Marta vijača

3. Mjesto Lana 2. mjesto Marta obruc 3. mjesto Marta lopta 1. mjesto čunjevi Lana Sambol i Leona 3. mjesto čunjevi

 

Čestitke auricama i  trenericama!!!!

6th Jász Rhytmical Gymnastics Cup,Jászberény, Mađarska

Nosimo tri medalje iz Mađarske sa 6th Jász Rhytmical Gymnastics Cup-a koji je održan 01.09.2016.

 

Nola Pavić 3. mjesto  višeboj, 2. mjesto bez rekvizita i 5. mjesto obruč kategorija 2007. god

Karla Kurpez 2006. A program: 7. mjesto vijača, 6. mjesto lopta i 6. mjesto višeboj

Barbara Šelendić 2004. god A program 4. mjesto obruč, 8. mjesto čunjevi, višeboj 6. mjesto

Gea Bošnjak Vrh 2004. god A program 7. mjesto obruč, 12. mjesto čunjevi, 12. mjesto višeboj

Leona Nikolić 2003 A program 4. mjesto obruč, 6. mjesto čunjevi, 6. mjesto višeboj

 

 Lana  Sambol 2003. A program 3. mjesto čunjevi. 5. mjesto obruč, 
 mjesto obruč, 7. mjesto za Geu u obruču i

Karla 6. mjesto lopta, 5. mjesto višeboj

 

Čestitke!!!

6. international tournament in rhytmics gymnastics "Ševala Mujić"

Ovog vikenda u Vogošći, Sareajevo, BIH u organizaciji GK Olimp na "6.Međunarodnom turniru Ševala Mujić" postigli smo slijedeće rezultate:

 

Nola Pavić 1. mjesto lopta

Barbara Šelendić 1. mjesto vijača, 1. mjesto lopta, 1. mjesto višeboj, proglašena je najboljom kadetkinjom turnira i dobila je 18 karatni logo kluba GK Olimp

Gea Bošnjak Vrh  2. lopta, 2. mjesto čunj i 3. mjesto višeboj.

Lana Sambol 3. mjesto vijača, 5. mjesto lopta i 6. mjesto višeboj

Marta Mavračić 4. mjesto obruč, 4. mjesto lopta i 4. mjesto višeboj

 

Čestitike Auricama i zahvala GK Olimp na gostoprimstvu.

Na turniru su počasni gosti bili Katerina Pisetsky Karni & Dmitry Brekhov  i svi smo bili oduševljeni njihovim nastupom.

Međunarodni turnir ASU Udine

Sa prvog turnira u ovoj sezoni vratili smo se sa 13. medalja..

 

A program:

 

Mlađe kadetkinje: Nola Pavić 3. mjesto višeboj, 3. mjesto bez rekvizita i dijeli 2. mjesto obruč

Kadetkinje: Gea Bošnjak Vrh 3. mjesto, 2. mjesto obruč i 3. mjesto lopta Barbara Šelendić 4. mjesto višeboj, 3. mjesto obruč i 2. mjesto čunjevi

 

Juniorke 2003. godište: Marta Mavračić 2. mjesto višeboj, 1. mjesto obruč i 2. mjesto čunjevi Lana Sambol 4. mjesto višeboj, 2. mjesto lopta i 1. mjesto čunjevi

 

Čestitike Auricama i  trenerici i sutkinji Niki Crevatini.

Grupna klupsko natjecanje
diplome
IMG_8515
IMG_8517
DSC02210
DSC02205
DSC02213 - Copy
Klupsko natjecanje, Boćarski dom

 

04.06. u dvorani Boćarskog doma, aurice su na 6. klupskom natjecanju pokazale sve što su naučile u protekloj godini.

Nastupile su sve aurice rekreativnog programa.


Hvala svim našim članicama na super godini i vidimo se na jesen:)

rezultati
MT Mini Mimi Ljubljana
12.06.2016. Ljubljana
 

MT Mini Mimi se održao 12.06. u Ljubljani, nastupilo je 12 aurica i osvojili smo 10 medalja.

6 zlata: Lua , Iva, Gea,Nola, Marta i Eva,

2 srebra Katarina i Lana Sambol i dvije bronce Isabella i Barbara, 

4. mjesto Lana J. I Karla i 5. mj. Flora.

Čestitike auricama i trenerici i sutkinji Niki.

Završnica Kupa Hrvatske
B program individualno

05.06.2016. Poreč

Na Završnici kupa Hrvatske za B program individualno ostvarili smo slijedeće rezultate:

Kategorija MINI Lua Cizel 5. mjesto

Kategorija MLAĐE KADETKINJE: Karla Kurpez 3. mjesto, Isabella Garić 6. mjesto, Iva Drakulić 11. mjesto

Kategorija KADETKINJE: Gea Bošnjak Vrh 1. mjesto, Vendi Vidaković 6. mjesto i Katarina Garić 15. mjesto

Kategorija SENIORKI: Eva Razum 2. mjesto i Vivian Vidaković 6. mjesto

Čestitke na nastupima, medaljama natjecateljicama a čestitke našoj sutkinji Nives Coti i našoj trenerici Niki Crevatini.

Bravooo auriceee!!!!

 

rezultati
1. kolo Kupa Hrvatske, regija Sjever
B program individualno

22.05.2016.

 

U nedjelju, 22.05.2016. u sportskoj  dvorani MIOC održane su kvalifikacije za Završnicu kupa RH za B program.

osvojili smo tri medalje :

Senorka Eva Razum  osvojila je 2. mjesto, 

kadetkinja Gea Bošnjak  1. mjesto i  mlađa kadetkinja Karla Kurpez  3. mjesto.

Lua Cizel se plasirala na 4. mjesto u kategoriji mini,  u mlađim kadetkinjama Isabella Garić je osvojila 7. mjesto, Iva Drakulić 9. mjesto i Lana Jaklenec 20. mjesto.

U kadetkinjama Katarina Garić je osvojila  5. mjesto a Vendi Vidaković 9. mjesto.

U seniorkama Vivian Vidaković je osvojila 6. mjesto.

 

Na Zvršnicu kupa RH koje će se održati 05.06. u Poreču odlaze, Lua, Karla, Iva, Isabella, Gea, Katarina, Vendi, Eva i Vivian.

 

Čestitke Auricama i trenericama na medaljama:)

25. Prvenstvo Zagreba u ritmičkoj gimnastici
B program individualno i C program grupne vježbe

15.05.2016.

 

Natjecanje je održano 15.05.2016. u organizaciji  GK Maksimir u MIOC-u.

Postali smo ponosniji za 3 medalje u C programu i 3 medalje u B programu:)

 

GK Auru su predstavljale četiri grupne vježbe u C programu i 10 natjecateljica u B programu.

 

REZULTATI C PROGRAM

PREDŠKOLCI

Aurice 1. (Nika, Dora, Larissa,Ana i Eva) 3. mjesto

3. RAZRED I MLAĐE

Aurice 4. (Karla, Iva, Korina i Lara)  1. mjesto

Aurice 3. (Lena, Lana, Bruna i Vanja) 4. mjesto

5. RAZRED I MLAĐE

Aurice 5. (Laura, Lucija, Zara i Siena) 2. mjesto

 

REZULTATI B PROGRAM

MINI

Lua Cizel 6. mjesto

MLAĐE KADETKINJE

Karla Kurpez 1. mjesto

Isabella Garić 5. mjesto

Iva Drakuilić 14. mjesto

Lana Jaklenec  20. mjesto

KADETKINJE

Gea Bošnjak Vrh 2. mjesto

Vendi Vidaković 6. mjesto

Katarina Garić 8. mjesto

SENIORKE

Eva Razum 1. mjesto

Vivian Vidaković 4. mjesto

 

Čestitke Auricama i trenericama na medaljama:)

2. kolo C program grupne vježbe

23.04.2016. 

 

2. kolo za C program  je održano  23.04.2016. u organizaciji kluba Maksimir

GK Auru je predstavljalo pet grupnih vježbi.

Rezultati su slijedeći:

PREDŠKOLCI

Aurice 1 (Nika, Dora, Larissa,Ana i Eva) su  osvojile 3. mjesto

3. RAZRED I MLAĐE

Aurice 4 (Karla, iva, Korina i Lara) su osvojile 1. mjesto

Aurice 3 (Lena, Lana, Bruna i Vanja) su osvojile 4. mjesto

5. RAZRED I MLAĐE

Aurice 5 (Laura, lucija, Zara i Siena) su osvojile 2. mjesto

8. RAZRED I MLAĐE

Aurice 6 (Ana, Leonarda, Lara i Mia) su osvojile 7. mjesto

 

Čestitke curkama i trenericama na medaljama:)

Poljska, Varšava, MT UKS Palac Mlodzlezy 2016

08.-10.04.2016.

 

Od 08.-10.04.2016. u Varšavi, Poljska se održao MT  u organizaciji kluba UKS Palac Mlodzlezy Warszawa

U konkurenciji 10 zemalja i više od 20 klubova i 167 natjecateljica Aurice su osvojile sljedeće:

 

Nola Pavić: 3.mj višeboj. 1. mjesto bez rekvizita i 7 mjesto obruč od 24 gimnastičarke

Barbara Šelendić: 7. mjesto višeboj. 6. mjesto obruč i  i 3. mjesto čunjevi 

Lana Sambol: 13. mjesto višeboj, 3. mjesto lopta i 4. mjesto vijača

Marta Mavračić: 15. mjesto višeboj, 9. mjesto obruč i 12 mjesto čunjevi

 

Čestitke curkama i trenerici :)

25. Višebojsko prvenstvo grada Zagreba, A program

03.04.2016

 

Natjecanje je održano 03. travnja u sportskoj dvorani XV. Gimnazije. GK Aura predstavile su Nola, Marta, Barbara, Leona i Lucija u 4 kategorije. S ponosom vam donosimo rezultate. ;) <3

 

MLAĐE KADETKINJE

Nola Pavić – 3. mjesto

KADETKINJE

Barbara Šelendić – 1. mjesto

JUNIORKE

Marta Mavračić – 2. mjesto

Leona Nikolić – 4. mjesto

SENIORKE

Lucija Juravić – 2. mjesto

 

Cure, čestitamo! <3

Trofej Novog Sada 2016

18.-20.03.2016.

 

Od 18. do 20.03. brojna ekipa GK Aura provela je na međunarodnom natjecanju u ritmičkoj gimnastici Trofej Novog Sada. Kao predstavnice GK Aura na natjecanju su sudjelovale dvije grupe C programa, Aurice 5 i 6, Lua, Iva, Karla, Vendi i Vivian kao predstavnice B programa, te Marta, leona, Barbara, Nola i Lucija kao predstavnice A programa. Naše aurice na natjecanju su osvojile sljedeće rezulatate:

 

C PROGRAM – grupne vježbe

Aurice 5 – Laura, Lucija, Siena i Zara – 1. mjesto

Aurice 6 – Leonarda, Mia, Ana i Lara – 1. Mjesto

 

B PROGRAM

Lua Cizel - dijeli 11. mjesto bez rekvizita

Iva Drakulić - dijeli 4. mjesto bez rekvizita

Karla Kurpez - 9. mjesto bez rekvizita

Vendi Vidaković - 3. mjesto vježba sa loptom

Vivian Vidaković - 12. mjesto obruč

 

A PROGRAM

Nola Pavić - 6. mjesto

Barbara Šelendić - 8. mj. višeboj, 4. mj. lopta i 6. mj. čunjevi

Marta Mavračić - 7. mj višeboj, 8. mj. obruč i 4. mj. vijača

Leona Nikolić - 9. mj višeboj, 3. mj čunjevi i 2. mj. lopta

Lucija Juravić - 15. mj. višeboj, 9. mj. obruč i 10. mj. lopta

 

Cure, čestitamo! J

 

 

rezultati A prejunior
29. MTM, Ljubljana

13.-14.03.2016.

 

Ovog vikenda u Ljubljani je održan MTM, internacionalni turnir u ritmičkoj gimnastici.

Pogledajte kako su se plasirale Aurice <3

 

B PROGRAM

PREJUNIORS

Gea Bošnjak Vrh: 4. mjesto

SENIORS

Lucija Juravić: 2. mjesto 

 

A PROGRAM

BABY

Nola Pavić 4. mjesto bez rekvizita

PREJUNIOR

Barbara Šelendić: 12. mjesto višeboj, 15. mjesto vijača, 10. mjesto obruč

Lana Sambol: 13. mjesto višeboj, 14. mjesto vijača, 13. mjesto obruč

 

Čestitamo!!!!

Aura Cup 2016, Zagreb

05.03.2016.

 

Pogledajte kako su se plasirale Aurice na prvom Aura Cupu :)

 

B PROGRAM


MINI 2008
Lua Cizel 4. mjesto

GIRLS 2007
Iva Drakulić 1. mjesto
Lana Bešić 8. mjesto
Flora Mamić 9. mjesto

GIRLS 2006
Isabella Garić 4. mjesto
Lana Jaklenec 8. mjesto

PREJUNIORS
Gea Bošnjak Vrh 1. mjesto višeboj, 2 lopta i 1. obruč
Vendi Vidaković 2. mjesto višeboj,3. lopta i 3. obruč
Katarina Garić 12. mjesto višeboj,9. obruč i 9. lopta

SENIORS
Vivian Vidaković 3. mjesto višeboj 3 obruč i 2. mjesto lopta
Eva Razum 4. mjesto višeboj, 4. obruč,1. mjesto lopta
Nela drach 6. mjesto lopta

 

A PROGRAM
GIRLS 2007
Nola Pavić 1. mjesto višeboj,1. mjesto bez rekvizita i 1. obruč

GIRLS 2006
Karla Kurpez 4. mjesto višeboj,6. bez rekvizita,3. mjesto obruč

PREJUNIORS
Barbara Šelendić višeboj 4. mjesto 2 mjesto čunjevi i 3. mjesto obruč

JUNIORS 2003,2002,2001
Marta Mavračić: višeboj 10. mjesto, 6. mjesto čunjevi i 4. mjesto obruč
Lana Sambol: višeboj 13. mjesto, obruč 7. mjesto i lopta 6. mjesto
Leona Nikolić: 17 mjesto višeboj,7 lopta i 10. mjesto obruč

SENIORS
Lucija Juravić: 21. višeboj,17 čunjevi,20 obruč

 

Turnir je bio prekrasan i zahvaljujemo i čestitamo svim sudionicima!!!!

Mini Rondo kup, Osijek

27.02.2016.

 

U subotu 27.02. u Osijeku održan je mini Rondo kup. 

Aurice su osvojile 3 medalje <3

 

B PROGRAM

2004

Gea Bošnjak Vrh: 3. mjesto višeboj, 1. mjesto obruč, 4. mjesto lopta

Vendi Vidaković: 6. mjesto višeboj, 3. mjesto lopta, 5. mjesto obruč

 

A PROGRAM

2003

Marta Mavračić: 10. mjesto višeboj, 4. mjesto vijača, 4. mjesto lopta

Lana Sambol: 11. mjesto višeboj, 5. mjesto vijača, 6. mjesto čunjevi

Leona Nikolić: 12. mjesto višeboj, 5. mjesto čunjevi, 5. mjesto lopta

 

Čestitamo!!!!

1. kolo C program

27.02.2016.

 

U subotu 27.02. na Zagrebačkom velesajmu, u Paviljonu 25 održano je 1. kolo natjecanja za grupne vježbe, C program. GK Aura predstaviti će čak 5 grupnih vježbi u 4 različite kategorije.

Aurice su nakon odličnog nastupa ostvarile sljedeće rezultate: 

 

AURICE 1 (Eva, Larissa,Ana, Nika i Dora) -1.mjesto

AURICE 3 (Vanja, Lena,Bruna i Lana) -3.mjesto

AURICE 4 (Karla,Iva, Korina i Lara) -1.mjesto

AURICE 5 (Zara, Laura,Siena i Lucija) -2.mjesto

AURICE 6 (Ana, Leonarda, Mia i Lara) -4.mjesto

 

Čestitamo svim Auricama na izvrsnim rezultatima :)

Mikulas Kupa 2015, Budimpešta

11.-13.12.2015.

 

GK Aura sudjelovao je od 11. Do 13.12. na ovogodišnjem međunarodnom turniru Mikulas Kupa 2015. održanom u Budimpešti sa čak 12 predstavnica. Na samom natjecanju sudjelovao je veliki broj gimnastičarki iz Rusije I Ukrajine,Poljske, Nizozemske, izraela zemalja s dugodišnjom tradicijom i kvalitetom u ritmičkoj gimnastici. Zemalja koje ne rijetko odnose medalje… Našim curama nije bilo svejedno, ali već prvi dan pokazale su da stoje bok uz bok svim sudionicama ovog natjecanja. <3 Pa su tako već prvi dan Aurice:

 

Gea Bošnjak Vrh

Lana Sambol

Leona Nikolić

Marta Mavračić i

Vendi Vidaković

 

osvojile 3. mjesto sa grupnom vježbom s čunjevima! <3

 

Drugi dan rezultatski niz nastavio se…

 

Gea Bošnjak Vrh - 2. mjesto viseboj i 1. mjesto obruč

Lana Sambol - 4. mjesto višeboj, 3. mjesto obruč i 2. mjesto lopta

Vendi Vidaković - 3. mjesto lopta

Isabella - 3. mjesto obruč

Katarina - 3. mjesto obruč

Marta Mavračić – 4. mjesto višeboj

Leona Nikolić – 6. mjesto

Nola Pavić – 12. mjesto višeboj

 

Treći dan bio je za naše Aurice najuspješniji! <3

 

Eva Razum – tri zlata

Vivian Vidaković – jedno srebro i dvije bronce

Lua Cizel – 4. Mjesto

Iva Drakulić – 6. Mjesto

Marta Mavračić – 7. Mjesto obruč

 

Čestitamo svim natjecateljicma i trenerici!!!

 

16. New Years Cup Moste 2015, Ljubljana

05.-06.12.2015.

 

Bilo nam je jako lijepo ovog vikenda u Ljubljani.

Ostvarili smo slijedeće rezultate:

 

A PROGRAM

2002-2003

Lana Sambol,2003. višeboj 11. mjesto; 13. mj obruč i 8. mj. rekvizit po izboru-lopta

2006. i mlađe

Nola Pavić: 3. mjesto bez rekvizita

 

B PROGRAM

2006. i mlađe

Karla Kurpez: 2. mjesto bez rekvizita

2004.-2005.

Gea Bošnjak Vrh: 3. mjesto

SENIORKA

Lucija Juravić: 3.mjesto

 

Čestitke !!!!

 

rezultati seniorke B pr.
11. Prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici za grupne vježbe A programa

29.11.2015.

 

U nedjelju 29. studenoga u sportskoj dvorani XV. Gimnazije na Jordanovcu (MIOC) održano je

11. Prvenstvo Hrvatske za grupne vježbe.

Nakon odličnog nastupa na gradskom natjecanju naša ekipa za grupnu vježbu u sastavu

 

Marta Mavračić

Leona Nikolić

Lana Sambol

Gea Bošnjak Vrh

Vendi Vidaković

 

osvojila je 1. mjesto u kategoriji kadetkinje te su djevojke tako postale državne prvakinje u svojoj kategoriji.

Velike čestitke cijeloj grupi i trenerici Niki.

 

17. Challenge Tournament 2015. Ljubljana

14.11.2015.

 

Aurice su se sa IX. Pecs Cupa 2015. vratile bogatije za 10 medalja! S velikim ponosom objavljujemo rezultate ovog međunarodnog natjecanja:

 

A PROGRAM

2003.

Marta Mavračić: 6. mjesto višeboj,4. mjesto obruč, 9. mjesto rekvizit po izboru

Lana Sambol: 10. mjesto višeboj, 12. mjesto obruč, 3. mjesto rekvizit po izboru

Leona Nikolić: 13. mjesto višeboj, 13. mjesto obruč, 6. mjesto rekvizit po izboru

2007.

Nola Pavić: 4. mjesto bez rekvizita

 

B PROGRAM

2000.

Eva Razum: 1. mjesto 

Vivian Vidaković: 7. mjesto

Seniorka

Lucija Juravić: 4. mjesto

 

Na ostvarenim rezultatima čestitamo svim Auricama, ali i svim ostalim sudionicama natjecanja! <3

 

IX. Internancional Pecs Cup 2015.

31.10.2015.

 

Aurice su se sa IX. Pecs Cupa 2015. vratile bogatije za 10 medalja! S velikim ponosom objavljujemo rezultate ovog međunarodnog natjecanja:

 

A PROGRAM

2003.

Marta Mavračić: 2. mjesto višeboj, 3. mjesto lopta, 2. mjesto obruč

Lana Sambol: 1. mjesto višeboj, 1. mjesto lopta, 1. mjesto obruč

2007.

Nola Pavić: 1. mjesto bez rekvizita, 7. mjesto obruč, 8. mjesto višeboj

 

B PROGRAM

Gea Bošnjak Vrh: 3. mjesto lopta, 4. mjesto bez rekvizita, 5. mjesto višeboj

Vendi Vidaković: 4. mjesto obruč, 6. mjesto bez rekvizita, 6. mjesto višeboj

Eva Razum: 2. mjesto lopta, 2. mjesto obruč, 3. mjesto višeboj

 

B LIGHT PROGRAM

2007.

Iva Drakulić: 4. mjesto

2008.

Lua Cizel: 13. mjesto

 

Na ostvarenim rezultatima čestitamo svim Auricama, ali i svim ostalim sudionicama natjecanja! <3

 

Rondo Cup 2015, Osijek

24.10.2015.

 

Puno nas, puno rezultata! wink emotikon heart emotikon S ponosom donosimo nove uspjehe naših Aurica s Rondo Cupa 2015. u Osijeku.

 

B PROGRAM

Iva Drakulić: 10. mjesto bez rekvizita
Karla Kurpez:  1. mjesto bez rekvizita
Lana Jaklenac: 5. mjesto bez rekvizita
Gea Bošnjak Vrh: 2. mjesto viseboj, 3. mjesto obruč, 2. mjesto lopta
Vendi Vidaković: 6. mjesto viseboj, 4. mjesto lopta, 7. mjesto obruč

 

A PROGRAM

Nola Pavić: 2. mjesto višeboj, 3. mjesto bez rekvizita, 2. mjesto obruč
Marta Mavračić: 3. mjesto višeboj, 2. mjesto čunjevi, 2. mjesto lopta
Lana Sambol: 4. mjesto višeboj, 4. mjesto obruč, 3. mjesto lopta
Leona Nikolić: 6. mjesto višeboj, 3. mjesto obruč, 5. mjesto lopta

24. Ekipno i pojedinačno prvenstvo Hrvatske
A program

10.10.2015.

 

U subotu 10. listopada održano je 24. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici za A program. Na natjecanju je sudjelovalo 8 klubova iz cijele Hrvatske. U Osijek su putovale četiri Aurice, Nola, Lana, Leona i Marta. Hrabro su se borile i ostvarile sljedeće rezultate. <3

 

MLAĐE KADETKINJE

 

NOLA PAVIĆ

vježba bez rekvizita u kategoriji od 25 natjecateljica, 5. mjesto

vježba s obručem u kategoriji od 21 natjecateljice, 18. mjesto

 

KADETKINJE

 

LANA SAMBOL

vježba s obručem u kategoriji od 19 natjecateljica dijeli 7. mjesto

vježba s loptom u kategoriji od 19 natjecateljica – 6. mjesto

 

MARTA MAVRAČIĆ

vježba s obručem 6. mjesto

vježba s loptom dijeli 8. mjesto

 

LEONA NIKOLIĆ

vježba s obručem, 13. mjesto

vježba s loptom, 17. Mjesto

 

Čestitamo i Auricama i svim ostalim natjecateljicama! <3 J

24. Ekipno i pojedinačno prvenstvo Zagreba
A program

04.10.2015.

 

U nedjelju 4. listopada održano je 24. ekipno i pojedinačno prvenstvo Grada Zagreba u ritmičkoj gimnastici. U natjecanju su sudjelovala sva četiri gradska kluba. GK Aura predstavile su Nola, Lana, Leona i Marta i ostvarile su sljedeće rezultate:

 

MLAĐE KADETKINJE

Nola Pavić - vježba bez rekvizita - 2. mjesto

                    - vježba s obručem - 9. mjesto

 

KADETKINJE

Lana Sambol - vježba s obručem - dijeli 7. mjesto

                        - vježba s loptom - 7. mjesto

 

Leona Nikolić - vježba s obručem - dijeli 7. mjesto

                         - vježba s loptom - dijeli 8. mjesto

 

Marta Mavračić - vježba s obručem - 3. mjesto

                             - vježba s loptom - 4. mjesto

                             - vježba s čunjevima - 7. mjesto


Čestitamo svim Auricama  i ostalim natjecateljicama!

 

06. Sirena Cup 2015, Zadar

26.09.2015.

U subotu je u Zadru održan međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici za A i B program. 

Naše Aurice izvrsno su se plasirale:

 

A PROGRAM

Lana Sambol - 1. mjesto

Leona Nikolić - 4. mjesto

Marta Mavračić - 5. mjesto

 

B PROGRAM

Nola Pavić - 1. mjesto,

Gea Bošnjak Vrh - 1. mjesto

Vendi Vidaković - 3. mjesto

Vivian Vidaković - 4. mjesto


Čestitamo svim Auricama  i ostalim natjecateljicama na turniru!

 

11. Međunarodni prijateljski turnir u ritmičkoj gimnastici za A i B program

06.06.2015.

 

U subotu 06.06.2015. Klub za športno ritmičko gimnastiko Šiška iz Ljubljane organizira 11. Međunarodni prijateljski turnir u ritmičkoj gimnastici za A i B program. 

Aurice su postigle sljedeće rezultate:

 

A PROGRAM

Nola Pavić - bez rekvizita 1. mjesto
Karla Kurpez - bez rekvizita 14. mjesto

Marta Mavračić - ukupno 5. mjesto /čunjevi 2. mjesto /obruč 3. mjesto

 

B PROGRAM

Leona Nikolić - obruč 2.mjesto

Eva Razum - obruč 1. mjesto

Vivian Vidaković - traka 1. mjesto


Čestitamo svim Auricama na postignutim rezultatima!

 

Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici za B program

30.05.2015

 

Na Kupu Hrvatske za B program Aurice su postigle sljedeće rezultate:

 

MINI
Nola Pavić - 1. mjesto

MLAĐE KADETKINJE
Karla Kurpez - 8. mjesto

KADETKINJE
Leona Nikolić - 2. mjesto
Gea Bošnjak Vrh - 3. mjesto
Vendi Vidaković - 8. mjesto

Čestitamo svim Auricama na postignutim rezultatima!

 

VIII. Međunarodni Pécs Cup, Mađarska

23.-24.05.2015

 

Na međunarodnom natjecanju u Pescu u Mađarskoj Aurice su postigle sljedeće rezultate:

 

A PROGRAM

Marta Mavračić, 3. mjesto višeboj, 3. mjesto obruč, 1. mjesto čunjevi

 

 

B PROGRAM

Gea Bošnjak Vrh (2004), 1. mjesto višeboj, 1. mjesto lopta, 2. mjesto bez rekvizita

Vendi Vidaković (2004), 9. mjesto višeboj, 3. mjesto obruč

Leona Nikolić (2003), 2. mjesto višeboj, 2. mjesto obruč, 2. mjesto lopta

 

Srce veliko ko kuća, jer Aurice nam se vraćaju doma s ukupno 10 medalja!!! <3

 

Kup Hrvatske u ritmičkoj gimnastici, Regija Sjever
B program

16.05.2015

 

Proglašenjem rezultata završio je Kup Hrvatske za B program, Regija sjever!

Aurice su postigle sljedeće rezultate:

 

MINI
Nola Pavić - 1. mjesto

MLAĐE KADETKINJE
Karla Kurpez - 8. mjesto
Lana Jaklenec - 13. mjesto

KADETKINJE
Leona Nikolić - 3. mjesto
Gea Bošnjak Vrh - 4. mjesto
Vendi Vidaković - 7. mjesto

JUNIORKE
Eva Razum - 11. mjesto
Vivian Vidaković - 13. mjesto

Čestitamo svim Auricama na postignutim rezultatima! Bravo i za vas i za trenerice!

Posebne čestitke Noli, Karli, Leoni, Gei i Vendi koje su se plasirale na drzavno prvenstvo! <3


Velike čestitke i svim ostalim natjecateljicama. <3

Gazela cup 2015, Pula

10.05.2015.

 

U Puli je održan Gazela cup 2015.

Nastupile su Marta Mavračić, Gea Bošnjak Vrh i Nola Pavić i ostvarile sljedeće rezultate:

 

 

 

Prvenstvo grada Zagreba u ritmičkoj gimnastici za C program
Kup grada Zagreba u ritmičkoj gimnastici za B program

09.05.2015.

 

Na Prvenstvu grada Zagreba Aurice su ostvarile sljedeće rezultate:

 

C PROGRAM

predškolci

Aurice 1, 3. mjesto

 

1. razred i mlađe

Aurice 2, 2. mjesto

Aurice 4, 3. mjesto

Aurice 3, 4. mjesto

 

3. razred i mlađe

Aurice 5, 3. mjesto

Aurice 6, 7. mjesto

 

5. razred i mlađe

Aurice 9, 4. mjesto

Aurice 7, 6. mjesto

Aurice 8, 9. mjesto

 

B PROGRAM

MINI

Nola  Pavić– 1. mjesto

 

MLAĐE KADETKINJE

Karla Kurpez – 5. mjesto

Lana Jaklenec – 13. mjesto

 

KADETKINJE

Leona Nikolić – dijeli 1. mjesto

Gea Bošnjak Vrh – 3. mjesto

Vendi  Vidaković– 5. mjesto

 

JUNIORKE

Eva Razum – 8. mjesto

Vivian Vidaković – 9. mjesto

 

Bravo cure, bravo trenerice!

Čestitamo i svim ostalim natjecateljicama na ostvarenim rezultatima.

 

 

2.kolo natjecanja za C program i kontrolno natjecanje za B program, Zagreb

25.04.2015.

 

25.04.2015. u organizaciji GK Aura, održano je 2. kolo natjecanja za C program i kontrolno natjecanje za B program grada Zagreba.

Aurice su u C programu ostvarile sljedeće rezultate:

 

predškolci

Aurice 1, 3. mjesto

 

1. razred i mlađe

Aurice 2, 3 mjesto

Aurice 4, 4. mjesto

Aurice 3, 5. mjesto

 

3. razred i mlađe

Aurice 5, 4. mjesto

Aurice 6, 8. mjesto

 

5. razred i mlađe

Aurice 7, 4. mjesto

Aurice 9, 5. mjesto

Aurice 8, 6. mjesto

 

Svim djevojčicama čestitke na ostvarenim rezultatima!

 

 

 

24. višebojsko i ekipno prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici, Poreč

18.04.2015.

 

U Poreču je održano 24. višebojsko prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici.

Naša jedina predstavnica je Marta Mavračić nastupila je u kategoriji kadetkinja i u ukupnom poretku zauzele 9. mjesto.

 

Bravo Marta!!!

 

24. višebojsko i ekipno prvenstvo Zagreba u ritmičkoj gimnastici

12.04.2015.

 

12.04.2015. održano je 24. višebojsko i ekipno prvenstvo Zagreba u ritmičkoj gimnastici.

Naša jedina predstavnica je Marta Mavračić koja je nastupila u kategoriji kadetkinja osvojila je 8. mjesto.

 

Četitamo Marti i trenerici Niki :)

 

Međunarodni Leda Kup 2015.
Međunarodni Turnir prijateljstva

28.-29.03.2015.

 

Na međunarodnom turniru Leda cup i Turnir prijateljstva koji je održan 28.-29.03.2015 osvojili smo slijedeća mjesta:

 

A program  

2003.g Marta Mavračić, 1. mj čunjevi,4. mj obruč i lopta, 2. mj višeboj

 

B program 

2007.g Nola Pavić, 1. mjesto

2006.g Karla Kurpez, 5. mj bez rekvizita, 4. mj obruč

2004.g Gea Bošnjak Vrh, 2. mjesto lopta,3. mjesto obruč

2004. g Vendi Vidaković, VK 4. mjesto obruč,4. mjesto lopta

2003.g Ria Walla, 3. mjesto obruč

2000.g Vivian Vidaković, 1. mjesto traka, 3. mjesto obruč

 

IV Međunarodni turnir Trofej Novog Sada 2015.

21.-23.03.2015.

 

Na međunarodnom turniru u Novom Sadu koji je održan 21.-22.03.2015 Aurice su ostvarile slijedeće rezultate:

 

A program  

2003.g Marta Mavračić, 3. mjesto bruč, 2. mjesto lopta, 3. mjesto višeboj 

 

B program 

2006.g Karla Kurpez, 5. mjesto

2003.g Leona Nikolić, 6. mjesto

2004.g Vendi Vidaković, 4. mjesto obruč

2002.g Ria Walla, 5. mjesto obruč, 6. mjesto ukupno

12nd International Rhythmic Gymnastics Tournament „OLIMPIK CUP 2015“. – SARAJEVO

13.03. - 15.03.2015.

 

Ovog vikenda u Sarajevu na 12.Olimpik Cupu 2015. gdje učestvovalo oko 300 gimnastičarki iz zemalja u okruženju. Aurice su ostvarile slijedeće rezultate:

 

A program  

2003.g Marta Mavračić, 7 mj. višeboj 

 

B program 

2004.g Gea Bošnjak Vrh, 1. mjesto lopta

2004. g Vendi Vidaković, 4. mjesto obruč

2000. g Eva Razum, 3. mjesto lopta

rezultati
Stariji rezultati natjecanja ....

 

Rezultate natjecanja održaih ranije u 2014. godini te natjecanja iz 2013. ili 2012. godine pogledajte na našoj prijašnjoj web stranici :)